Leśne Zimowisko w Bonifacio SPA & Sport Resort

Aktywne Ferie niedaleko Warszawy – świetny pomysł na dopełnienie zimowych wyjazdów narciarskich lub rodzinny sportowy wypoczynek w malowniczej, cichej lokalizacji, pośród ciszy i w otoczeniu lasów Doliny Wkry

Zimowe ferie to wyjątkowy okres, który warto spędzić w niepowtarzalny sposób, z dala od codziennego zgiełku. Hotel Bonifacio, usytuowany zaledwie godzinę drogi od Warszawy, zaprasza na niezapomniane Leśne Zimowisko, dostarczając wyjątkowe atrakcje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

 

Dla Dzieci: Ferie pełne radości i edukacji

Hotel Bonifacio stawia na pełen zakres atrakcji dla najmłodszych gości podczas ferii zimowych. Pakiet Pobyty Dla Dzieci obejmuje całodzienny blok zajęć sportowo-rekreacyjnych, edukacyjnych i plastycznych pod opieką kreatywnych animatorów.
Dla najmłodszych dostępna będzie: Strefa Malucha, kryty basen rekreacyjny, brodzik dla dzieci, kolorowy plac zabaw oraz wyprawy do malowniczego lasu. Zdrowe śniadanie dla całej rodziny, animacje w Strefie Malucha, sala z kreatywnymi grami planszowymi to tylko niektóre z propozycji dla młodszych gości. Dodatkowo, Leśna Akademia pozwala na spędzenie popołudniowych godzin na świeżym powietrzu, uczestnicząc w spotkaniach ze źrebakami, leśnych podchodach czy tropieniu śladów zwierząt.

 

Dla Dorosłych – Ferie Na Sportowo: Aktywny wypoczynek dla każdego

Dorośli również znajdą coś dla siebie w Pakiecie Pobyty Dla Dorosłych – Ferie Na Sportowo. Począwszy od śniadania bufetowego z widokiem na las, poprzez kolację Szefa Kuchni z live cooking, po poranny shot witaminowy, goście mogą liczyć na codzienne zajęcia sportowe. W zależności od planu tygodniowego, dostępne są takie zajęcia jak Aqua Aerobic, Pilates, Joga wzmacnianie ud i pośladków, zdrowy kręgosłup, relax fitness&stretching, trening funkcjonalny, cardio, trening siłowy, Nordic Walking czy trening obwodowy. Możliwość wypożyczenia profesjonalnego sprzętu Rossignol do narciarstwa śladowego oraz bezpłatne korzystanie ze strefy SPA & Wellness, siłowni Technogym i zewnętrznego zaplecza sportowego sprawiają, że ferie w Bonifacio to nie tylko relaks, ale również czas aktywności.

Zobacz:  Wierzyłam że to co robię ma sens i może odnieść sukces!
 

Nie tylko ferie – rodzinne weekendy na każdą porę roku

Bonifacio to idealny pomysł na szybki weekendowy wypad, kiedy nie chce nam się gotować, potrzebujemy chwili wytchnienia, marzymy o beztroskim spacerze w ciszy i otoczeniu pięknego lasy albo po prostu o rozpieszczaniu w SPA.
Temu służy autorska idea Bonifacio czyli „Razem lecz osobno” – podczas gdy Milusińscy spędzają czas na mądrych aktywnościach, zabawie czy leśnych podchodach to Rodzice mogą spokojnie oddać się słodkiemu nic nierobieniu lub wprost przeciwnie oddać się swoim sportowym pasjom.

 

Zaczarowany Las: Animacje dla najmłodszych gości

Zaczarowany Las to nieodłączna część oferty Bonifacio, gdzie motto brzmi „Mali Ludzie to dla nas Wielka Sprawa”. W każdy weekend animatorzy zabierają dzieciaki w świat przygód, sportu, zabawy i edukacji. Kreatywna Strefa Malucha, Leśna Akademia Małych Odkrywców oraz Sportowa Polana Bonifacio to obszary, gdzie dzieci spędzą czas aktywnie i kreatywnie. Możliwość uczestnictwa w różnych zajęciach, od gier planszowych po aktywności sportowe na świeżym powietrzu, sprawia, że ferie dla najmłodszych są pełne wrażeń i nowych doświadczeń.

 

Udogodnienia Dla Dzieci: Bezpieczeństwo i Komfort

Hotel Bonifacio to miejsce przyjazne rodzinie, dbające o detale. Udogodnienia dla dzieci obejmują łóżeczka, dodatkową pościel i ręczniki, czajnik bezprzewodowy, podgrzewacz do butelek, maty antypoślizgowe, podesty dla dzieci na recepcji i w toaletach ogólnodostępnych, krzesełka w restauracji, dedykowane dzieciom specjały Szefa Kuchni, wewnętrzną Strefę Malucha (pokój zabaw), zewnętrzną Aktywną Strefę Malucha, opiekę animatorów oraz bogaty program edukacyjno-sportowy w ramach Klubu Zająca Bonifacego.

Uwaga: Przed rozpoczęciem weekendowego pobytu zaleca się wcześniejszą rezerwację udogodnień, które mają znaleźć się w pokoju.

Z Hotelu Bonifacio wyjdziesz pełen wrażeń, aktywności i uśmiechu – idealne zakończenie zimowych ferii! Dla tych, którzy szukają nie tylko wypoczynku, ale także aktywnego spędzenia czasu z bliskimi, Bonifacio jest doskonałym wyborem.

Zobacz:  Hotel Imperiall Sianożęty - miejsce dla całej rodziny przez cały rok