Dziecko

Jak zachęcić dziecko do mówienia w języku obcym?

Nauka dzieci jest nie lada wyzwaniem! Czy zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego mimo wielu lat nauki angielskiego w szkole, Twoje dziecko wciąż napotyka barierę w swobodnym porozumiewaniu się w tym języku? Obecnie bez znajomości języka angielskiego trudno jest wyjechać na zagraniczne wakacje, poznać ciekawe osoby, czy zdobyć dobrze płatną pracę, a nawet w pełni funkcjonować we […]

czytaj więcej

Z Troską o Najmłodszych: H&M Dołącza do Programu Niebieskie Pudełko

H&M i Program Niebieskie Pudełko łączą siły wspierając razem mamy już na etapie pobytu w szpitalu tuż po porodzie. W ramach dystrybucji Niebieskiego Pudełka H&M przekaże polskim szpitalom położniczym 25 000 sztuk body z bawełny organicznej dla noworodków. Szwedzka marka w swojej ofercie posiada między innymi ubrania i akcesoria dla mam jak inoworodków, a wyznacznikiem ich […]

czytaj więcej

I wtedy wchodzę ja! Cała na kolorowo.

Własny biznes który ma odnieść sukces to nie praca na drugą zmianę lub hobby na wieczór, jak już zaczniesz – zrób to na 100%.

czytaj więcej

Jak Uniknąć konfliktów między rodzeństwem?

Wszystkim nam się marzy, że nasze dzieci staną się kiedyś dla siebie najlepszymi przyjaciółmi, a jednak bardzo często widzimy coś zupełnie przeciwnego.

czytaj więcej

Bezpieczny Sen.

Zapewnienie bezpieczeństwa noworodkom i niemowlętom podczas snu jest ważne, ponieważ w pierwszym okresie życia maluch spędza śpiąc nawet 18-20 godzin na dobę.

czytaj więcej

Apteczka noworodka TOP 10 Ważnych spraw

Przygotowałem dla Ciebie podsumowanie “top 10 aptecznych tematów”, które są ważne dla młodych rodziców na starcie.

czytaj więcej

Aktywne słuchanie, jak podążać za dzieckiem i mu towarzyszyć?

Aktywne słuchanie ma wielorakie zastosowanie w życiu rodzinnym, jest narzędziem, które sprawdzi się w relacji z dzieckiem, jako element tworzenia porozumienia między rodzeństwem oraz między rodzicami/partnerami.

czytaj więcej

11 mitów w pierwszej pomocy niemowlętom.

Bycie Rodzicem to niezwykle odpowiedzialna rola. Twoim obowiązkiem jest stworzenie bezpiecznego miejsca do życia i rozwoju dziecka.

czytaj więcej

Prawidłowa integracja sensoryczna niemowląt czyli zmora rozwojowa XXI wieku.

Jednak świat, który stworzyliśmy sobie i jemu niekorzystnie wpływa na nasze organizmy. Świat, w którym żyjemy karmi dzieci zbyt dużą ilością bodźców.

czytaj więcej

Jak wspierać siebie i dziecko w budowaniu własnej wartości?

Czy wiesz, że większość rodziców chciałaby mieć więcej cierpliwości dla swoich dzieci?

czytaj więcej