Hotel Imperiall Sianożęty – miejsce dla całej rodziny przez cały rok

Wraz ze zbliżającymi się feriami, wakacjami czy długim weekendem to pytanie zadaje sobie wielu rodziców, którzy chcą spędzić wolny czas nad Bałtykiem. Na polskim wybrzeżu z powodzeniem można jednak znaleźć miejscowości, które stanowią świetny cel podróży dla rodzin. Jednym z nich jest Imperiall Resort Medi&Spa.

Imperiall Resort & MediSpa to kompleks wypoczynkowy położony 100 m od szerokiej piaszczystej plaży w Sianożętach (12 km od Kołobrzegu i 1,5 km od Ustronia Morskiego).
Tworzy to liczne możliwości spędzania wolnego czasu zarówno dla amatorów aktywności, jak i spragnionych słodkiego lenistwa w promieniach słońca.
Resort oferuje swoim gościom wysoki standard zakwaterowania w pokojach i apartamentach, baseny rekreacyjne wewnętrzny i zewnętrzny, kompleks saun i strefę Wellness, bogate menu SPA, liczne udogodnienia dla rodzin oraz atrakcje dla dzieci, takie jak sala zabaw, gimnastyczna oraz niemal 2,5 ha powierzchni rekreacyjnej z basenami, boiskami, kortem tenisowym i wieloma innymi atrakcjami dla dzieci i dorosłych.

Wszystko w jednym miejscu, czyli zakwaterowanie i wyżywienie

Bardzo dużym ułatwieniem podczas podróżowania z dziećmi jest obecność restauracji w hotelu, w którym śpimy. Dzięki temu wszystkie posiłki mamy na wyciągnięcie ręki i nie musimy się martwić o to, gdzie zjeść i jak dojechać w dane miejsca. Imperiall Resort posiada restaurację bufetową oraz dostępną dla wszystkich restaurację Level 5 a’la carte z widokiem na morze.


Z myślą o  dzieciach….

Dla nich dobra zabawa jest najważniejsza, dlatego zawsze podczas wakacji, ferii zimowych czy długich weekendów oraz w ramach pakietów specjalnych zapewniają wszystkim Gościom wiele atrakcji: animacje, zajęcia sportowe, warsztaty, pokazy specjalne, koncerty, przedstawienia.

Atrakcje

Radość z wizyty w Joogleland, rodzinne zmagania w Sali multimedialnej, wodne szaleństwo na basenie, wspólna zabawa podczas rodzinnych animacji, basen z kulkami czy szachy giganty. Mają wiele pomysłów na spędzenie czasu wolnego z Twoją pociechą.

Basen i strefa Welness ze SPA

Zobacz:  Dieta roślinna w ciąży.

Basen wewnętrzny został stworzony z myślą o każdej formie wodnego wypoczynku. Dla Gości hotelu czeka: basen dla dorosłych, stanowiska do masażu pleców, brodzik i zjeżdżalnia dla dzieci, wanny jacuzzi, sauna fińska, łaźnia parowa. Do wyboru jest też cała gama masaży i zabiegów w hotelowym Medi&Spa. Jednym z ciekawszych jest rytuał Hammam wywodzący się z Turcji, składający się z odpoczynku w saunie, kąpieli i masażu.

Rozległy teren rekreacyjny

Już sam rozległy teren zielony przynależny do obiektu stwarza mnóstwo możliwości do rekreacji. Jest tu plac zabaw z małpim gajem i zjeżdzalniami, piaskownice, boiska sportowe, basen zewnętrzny, wypożyczalnia sprzętu sportowego (w tym kijków do nordic walking i rowerów)