Smart Kids Planet świętuje 1 urodziny! Urodzinowy weekend w Smart Kids Planet odbędzie się 14 i 15 października.

Smart Kids Planet to pierwsze w Polsce Centrum Mądrej Zabawy powszechnie uważane za jedną z topowych rodzinnych atrakcji w Warszawie. Z okazji swoich pierwszych urodzin obchodzonych 14 i 15 października, Centrum ulokowane w warszawskiej Fabryce Norblina przygotowało dla swoich gości masę wyjątkowych atrakcji. Na czym polega fenomen tego miejsca i czego dokładnie możemy się spodziewać w trakcie urodzinowego weekendu?

Smart Kids Planet to innowacyjne i interaktywne Centrum Mądrej Zabawy dla dzieci od 0 do 10 lat, które stawia na spędzanie wartościowego, rodzinnego czasu i naukę przez zabawę na 9. specjalnie do tego przygotowanych strefach tematycznych tj. Twórz, Odkrywaj, Segreguj czy Fantazjuj. – To jest jedno z fajniejszych miejsc, w które możecie zabrać swoje dzieci i popijać obok kawę -oceniła Smart Kids Planet aktorka i infuencerka Maja Bohosiewicz. Dla Mateusza Damięckiego kluczowa w Smart Kids Planet okazała się z kolei możliwość aktywnego spędzenia czasu z rodziną – Bawię się tu tak samo dobrze jak mój syn! – skomentował wizytę w Centrum aktor. Co jeszczedoceniają rodzice, którzy odwiedzają to miejsce z najmłodszymi?

Miejsce, które chce czegoś nauczyć

Jak podkreśla Pan Michał z Warszawy, tata 7-latki: – To miejsce, które chce dzieci czegoś nauczyć. Jak właściwie robić zakupy, jak segregować, budować, czy jak wygląda droga paczki od nadania do odbioru. Sporo osób z obsługi dba o dzieci i żeby wszystko było na miejscu. Pan Marcin dodaje natomiast: – Tutaj dzieci raczej muszą ruszyć głową niż nogami. To fajna odmiana na tle niezliczonych, identycznych sal zabaw.

Jak na pozytywne opinie reaguje Adam Kowalczyk, pomysłodawca i współzałożyciel Smart Kids Planet? – Często słyszymy od gości, że czują, że to miejsce stworzyli rodzice. To prawda, bo koncepcja Centrum powstała z potrzeby taty, który szukał ciekawej i wartościowej rozrywki dla swojego dziecka. Stworzyliśmy miejsce o jakim sami marzyliśmy opierając koncepcję o założenia trendu edutainment, czyli edukację poprzez rozrywkę. Po tym jak oceniają nas dzieci i rodzice możemy z radością uznać, że zrealizowaliśmy nasz cel.

W samym Smart Kids Planet poza pięćdziesięcioma atrakcjami dla dzieci dostępna jest także bogato zaopatrzona kawiarnia a tuż obok Centrum, otwarty 7 dni w tygodniu, sklep Smart Kids Store z unikalną selekcją zabawek dla dzieci.

Zobacz:  Poczuj Zimowy klimat, ciesz się każdą chwilą w dobrym stylu.

Fenomen turystyczny w warszawskiej Fabryce Norblina

W przeciągu roku od otwarcia Smart Kids Planet stało się prawdziwym must visit dla mieszkańców Warszawy i nie tylko. Liczby mówią same za siebie: wsumie w ciągu 12 miesięcy przestrzeń odwiedziło prawie ćwierć miliona osób, a w okresie wakacyjnym 75% wszystkich gości stanowili turyści z Polski i z zagranicy. Zorganizowano tu także ponad 1000 przyjęć urodzinowych dla dzieci oraz przyjęto 930 grup zorganizowanych realizujących w Centrum zajęcia spójne z podstawą programową. Innowacyjną przestrzeń doceniają także eksperci. Smart Kids Planet zdobyło główną nagrodę w kategorii Miejsca Przyjazne Dzieciom w organizowanym przez Komitet Ochrony Praw Dziecka konkursie „Świat przyjazny dzieciom”. Na koniec warto dodać, że w trakcie 72% dni weekendowych w roku, bilety dla klientów indywidualnych były całkowicie wyprzedane.

Przepis na sukces? Jak wyjaśnia Karol Gaweł, prezes Smart Kids Planet: – Na powodzenie naszego przedsięwzięcia wpłynęła przede wszystkim unikalna koncepcja Centrum, któremu przyświeca idea mądrej i różnorodnej zabawy. To fundament, który gwarantuje wartościowo spędzony, rodzinny czas. Co jeszcze? Fakt, że skrupulatnie zaplanowaliśmy przestrzenie nie tylko dla dzieci, ale i dorosłych. Oferta naszej Smart Cafe znajdującej się na terenie Centrum cieszy się ogromnym powodzeniem. Czy wiecie, że w ciągu tego roku sprzedaliśmy niespełna 26 tysięcy kaw i wydaliśmy ponad 7 tysięcy dań obiadowych dla dzieci i dorosłych? Rodzice doceniają, że kiedy dzieci zajmują się mądrą zabawą, oni relaksują się przy pysznej kawie, a później – bez wychodzenia z Centrum – razem wybierają smaczne dania obiadowe, które dla najmłodszych serwujemy także w zgodzie z zasadami metody BLW.

Sukces? To dopiero początek

Co warto podkreślić, Smart Kids Planet to na ten moment coś więcej, niż samo Centrum Mądrej Zabawy: – Wydaliśmy trzy bezpłatne ebooki, wkrótce premiera naszego darmowego podcastu z mądrymi słuchowiskami dla dzieci, a zimą rozpoczynamy naszą przygodę jako wydawnictwo, publikując pierwszą książeczkę pt. “Przygody Smartusia”. Lada dzień wystartuje także sklep online smartkidsstore.pl z szeroką gamą produktów w duchu mądrej zabawy. Lata 2024 i 2025 to natomiast prawdziwy przełom i najważniejsze kroki w rozwoju – otwarcie nowych Centrów Mądrej Zabawy w Polsce. – zdradza Adam Kowalczyk. Gdzie dokładnie? – Tymi szczegółami podzielimy się już wkrótce.

Świętowanie 1. Urodzin Smart Kids Planet

Zobacz:  Aktywne słuchanie, jak podążać za dzieckiem i mu towarzyszyć?

Urodzinowy weekend w Smart Kids Planet odbędzie się 14 i 15 października od 10:00 do 20:00 na terenie Centrum (poziom -1 budynku Plater w Fabryce Norblina). W programie nie zabraknie atrakcji dodatkowych takich jak angażujące quizy z atrakcyjnymi nagrodami, warsztaty aktorskie czy pokazy naukowe. Przewidziane są zarówno animacje taneczne jak i uwielbiane przez najmłodszych malowanie twarzy oraz brokatowe tatuaże. Partnerami wydarzenia są m.in. Muzeum Fabryki Norblina, Kinogram czy Teatr Capitol. Wszystkie dodatkowe atrakcje w Centrum dostępne będą w regularnej cenie biletu.

Więcej informacji i pełen harmonogram wydarzenia: https://www.facebook.com/smartkidsplanet

www.smartkidplanet.pl

Smart Kids Planet to pierwsze w Polsce Centrum Mądrej Zabawy powszechnie uważane za jedną z topowych rodzinnych atrakcji w Warszawie.

mamaville

gonia@mamaville.pl