Mały Sopot.

RAJ DLA PRZYSZŁYCH MAM W IŁAWIE

Mały Sopot to miejsce stworzone specjalnie z myślą o kobietach w ciąży i ich najbliższych.

Mały Sopot to miejsce stworzone specjalnie z myślą o kobietach w ciąży i ich najbliższych. Pomysłodawczynią jest Zofia Kołakowska-Halbersztadt, prywatnie mama piątki dzieci! Chciała, żeby kobiety w ciąży czuły się tu bezpiecznie i wygodnie.

Każdy z apartamentów na terenie willi wyposażony jest tak, żeby zapewniał komfort porównywalny z tym domowym, o ile nie większy. Poduszki w kształcie rogali, które pomogą wygodnie ułożyć się do snu, specjalne uchwyty w pokojach dla zwiększenia bezpieczeństwa. W łazienkach goście znajdą wyselekcjonowane kosmetyki oraz wanny i prysznice z siedziskami, które ułatwią poranną i wieczorną toaletę.

To nie wszystko – rano, do każdego z apartamentów dostarczane jest śniadanie w koszu (kilka wariantów do wyboru!), a mamy w zaawansowanej ciąży mają dostęp do mobilnego EKG, które pozwala monitorować stan zdrowia dziecka.

Mały Sopot to także cudowna okolica – bliskość jeziora i lasów uspokaja, zachęcając do spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Willa ma ciekawą historię – jest położona w starej dzielnicy Iławy nazywanej Kleinzoppot, posiada bezpośredni dostęp do Jezioraka, najdłuższego jeziora w Polsce, a sam budynek stylizowany jest na słynny sopocki Grand Hotel.

Lokalizacja (bliskie Mazury) sprawia, że to miejsce idealnie nadaje się zarówno na dłuższy pobyt, jak i weekendowy wypad.

Dla przyszłych mam przygotowano specjalną ofertę – kilkudniowe pobyty, podczas których można skorzystać z masażu prenatalnego. Obsługa może także pomóc zorganizować ciążową sesję fotograficzną czy baby shower.

Takie wyjazdowe wydarzenie pozwoli spędzić wyjątkowe chwile w gronie przyjaciółek w prywatnej willi.

Mały Sopot to miejsce stworzone z troską o każdy detal – przez mamę – dla mam.

https://www.malysopot.pl/


Zobacz:  Oryginalność i Intuicja

mamaville

gonia@mamaville.pl