Z Troską o Najmłodszych: H&M Dołącza do Programu Niebieskie Pudełko

H&M i Program Niebieskie Pudełko łączą siły wspierając razem mamy już na etapie pobytu w szpitalu tuż po porodzie. W ramach dystrybucji Niebieskiego Pudełka H&M przekaże polskim szpitalom położniczym 25 000 sztuk body z bawełny organicznej dla noworodków.

Szwedzka marka w swojej ofercie posiada między innymi ubrania i akcesoria dla mam jak inoworodków, a wyznacznikiem ich jakości są wygoda i bezpieczeństwo materiałów. Poprzez te produkty wspiera rodziców, ułatwiając codzienność już od momentu ciąży i narodzin malucha. Marka H&M wykorzystując swoje możliwości i zasoby zdecydowała się na przekazanie 25 000 sztuk body z bawełny organicznej do ponad 300 szpitali położniczych na terenie Polski współpracujących z Programem Niebieskie Pudełko. „Kobiety to zdecydowana większość osób pracujących w H&M, pełnią one różne funkcje biznesowe, a wiele z nich prywatnie spełnia się również w roli mam. Obecne lub przyszłe mamy to także nasze klientki, dlatego tym bardziej cieszymy się, że możemy je wesprzeć już na pierwszym etapie macierzyństwa. Niebieskie Pudełko to wspaniały program, który umożliwia komfortowy start w nowy etap życia. Jesteśmy szczęśliwi, że jako marka możemy towarzyszyć mamom już od samego początku, przekazując bezpieczne i komfortowe produkty dla ich pociech” – podkreśla Daria Kaczmarek z Działu Komunikacji H&M Polska. Są to produkty certyfikowane zgodnie z Organic Content Standard (OCS) zawierające materiał uprawiany organicznie, który został niezależnie zweryfikowany na każdym etapie łańcucha dostaw, od źródła do produktu końcowego.* „W ramach współpracy, Niebieskie Pudełko, lider w dziedzinie wsparcia młodych rodziców, łączy siły z międzynarodową marką H&M, aby zapewnić nowo narodzonym maluszkom i ich mamom jeszcze więcej radości i komfortu. W lutym i marcu, w pakietach Niebieskiego Pudełka, które trafiają do mam w szpitalach po porodzie, znajdą się wyjątkowe body dziecięce od H&M, a także specjalny kod rabatowy na przyszłe zakupy.

Zobacz:  Egzotyczne podróże z dziećmi: Tajlandia.


Niebieskie Pudełko od lat wspiera rodziców, oferując im produkty i wiedzę niezbędną w pierwszych dniach życia ich dziecka. Dodanie do pakietu wysokiej jakości ubranek od H&M to kolejny krok w dążeniu do zapewnienia jak najlepszego startu życiowego dla najmłodszych.” – podkreśla Agnieszka Wiesławska, ekspertka Pelargos. Body dla niemowląt trafią do szpitali na przełomie stycznia i lutego w ramach zestawu „Skarb Malucha”, będącego jednym z pakietów oferowanych przez Niebieskie Pudełko. W otrzymanym zestawie, poza przekazanym przez H&M body, znajdą się poradnik „Happy Baby Pierwszy Rok Razem” będąc doskonałym kompendium wiedzy dla rodziców od urodzenia do 12. miesiąca życia dziecka, a także inne starannie wyselekcjonowane próbki dla noworodków i młodych matek. Dodatkowo H&M przygotował specjalny kod rabatowy na zakupy dla wszystkich użytkowników programu lojalnościowego Hello H&M Member.

NIEBIESKIE PUDEŁKO

Program Niebieskie Pudełko działa od 1953 roku na świecie, a w Polsce od 1997 roku jako Pelargos, wspiera przyszłych i młodych rodziców w ich nowej roli. Eksperci Programu z wielką starannością wybierają odpowiednie produkty i informacje, które będą potrzebne przyszłym mamom w czasie ciąży oraz na kolejnych etapach rozwoju dziecka. Wraz z partnerami przekazują młodym mamom niezbędne produkty dziecięce, takie jak ubrania, akcesoria czy pościel w ramach kilku dostępnych pakietów. Więcej informacji dostępnych na stronie https://niebieskiepudelko.pl/pakiety/.

Każdy produkt zostanie zapakowany oddzielnie w papier pakowy, wyprodukowany w 100% z włókien wtórnych, pozyskanych w procesie recyklingu, posiadający certyfikaty m.in. FSC (Forest Stewardship Council®).