Crystal Mountain –

WAKACJE PEŁNE ATRAKCJI W POLSKICH GÓRACH 

Tym razem chcemy Wam zarekomendować prawdziwą perłę w polskich górach.

Widok z pokoi zapiera dech – gdzie nie spojrzysz widać zazielenione góry. Hotel jest położony tak wysoko, że widać całą panoramę Wisły, która jest naszym zdaniem jednym z najurokliwszych miejsc w polskich górach.

Pięciogwiazdkowy Crystal Mountain, oprócz swojego bajkowego położenia pośród górskiego krajobrazu, można podziwiać także za oryginalny, nowoczesny design i wystrój pomieszczeń.

Okolice pozwalają na aktywny wypoczynek zarówno zimą jak i latem. Zimą Wisła jest idealnym miejscem dla narciarzy a w ciepłe dni można zwiedzać góry pieszo lub wybrać się na wycieczkę rowerową. W hotelu można wypożyczyć rowery, także elektryczne, które pozwolą na dłuższą wycieczkę nawet dla dzieci.

Sam Crystal Mountain Hotel to istny raj dla dzieci małych i dużych – tutaj nudzić się na pewno nie będą!

W hotelu można skorzystać z malowniczo położonego basenu zewnętrznego a także z dużego Aquaparku, w którym znajduje się kilka basenów dla dzieci, brodziki, zjeżdżalnie a nawet nurt rwącej rzeki. Dla rodziców zapewnione jest strefa chillout’u z leżakami, sauny oraz spory wybór jacuzzi wewnętrznych i zewnętrznych.

Wodne atrakcje to nie wszystko, najmłodsi mogą skorzystać z bogatego programu atrakcji i animacji oraz obszernego Kids Clubu, w którym można zostawić dzieci pod opieką animatorów. Dla starszych dzieci hotel również ma pomysł na zapewnienie rozrywki w Sali multimedialnej Games Room oraz w pokoju Fun Zone, gdzie można znaleźć piłkarzyki, cymbergaja, bilard oraz szeroką gamę automatów do gier.

Nie sposób nie wspomnieć o przepysznym wyżywieniu, różnorodnym menu i bufecie dla dorosłych i najmłodszych.

Menu w Restauracji a’ la carte jest ułożone w taki sposób, aby zarówno wytrawni koneserzy, jak i dzieci znaleźli w nim coś dla siebie. Szef Kuchni dba o podniebienia i dokłada wszelkich starań, aby zaspokoić gusta wszystkich Gości i obudzić w odwiedzających chęć powrotu do Crystal Mountain.

Zobacz:  Leśne Zimowisko w Bonifacio SPA & Sport Resort

Podsumowując jest to idealne miejsc dla amatorów gór oraz rodziców, którzy chcieliby zapewnić dzieciom zróżnicowaną rozrywkę, a także mogli sami znaleźć czas na odpoczynek dla siebie.

https://www.crystal-mountain.pl/


mamaville

gonia@mamaville.pl