Premiera immersyjnego Dziadka do orzechów już 17 listopada!

Nadchodzi czas cudów!

Zanurz się w świątecznej opowieści „Dziadek do orzechów” w niespotykanej dotąd oprawie. 

Art Box nie zwalnia tempa i wciąż dostarcza swojej publiczności niezapomnianej rozrywki na najwyższym światowym poziomie. Po spektakularnych wystawach Retro Warszawa, Save the planet- Ocalmy planetę i Immersive Monet & Impressionists, które obejrzały dziesiątki tysięcy widzów, pora na prawdziwie świąteczną opowieść pełną cudów!

Śnieg za oknem, ciepło kominka, pachnąca choinka i historia dzielnej Klary walczącej z Królem Myszy w baśniowej opowieści wzbogaconej piękną muzyką – Dziadek do orzechów. Zimowy cud to idealna propozycja dla całej rodziny! Immersyjne, czyli pozwalająca w pełni zanurzyć się w wykreowanym świecie, multisensoryczne wydarzenie oparte jest na słynnym balecie Piotra Czajkowskiego. Tym razem klasyczną opowieść zobaczycie w spektakularnym, disneyowskim stylu!

Balet opowiada przygody siedmioletniej Klary, która podczas nocy bożonarodzeniowej znajduje pod choinką dziadka do orzechów. Ze wszystkich prezentów ten podoba jej się najbardziej, więc zabiera go do swojego domku dla latek. Dziewczynka zasypia i śni o Krainie Słodyczy, w której razem z Księciem, w którego zmienił się Dziadek, musi stawić czoła złowrogiemu Królowi Myszy. Ten siedmiogłowy uzurpator chce zagarnąć dla siebie wszystkie słodycze! Czy mu się to uda?

Baśniowa opowieść rozpala wyobraźnię kolejnych pokoleń i jest jedną z ulubionych świątecznych historii. A towarzyszą jej liczne atrakcje, które połączą we wspólnej zabawie pokolenia.

Przygotowaliśmy – premierowo w ABE – zabawę technologiczną, która dzięki aplikacji na smartfona pozwala odwiedzającym na interakcje z projekcjami i poszukiwania bohaterów w świecie AR, czyli rozszerzonej rzeczywistości (augmented reality)

Dodatkowo organizowane są WARSZTATY DLA RODZIN Przy pokazie Dziadek do Orzechów. Zimowy cud.
W KAŻDĄ NIEDZIELĘ O 11:00

Prowadzący: Aleksandra Kresowska, Maria Stolarska

Z wielką radością zapraszamy na niezwykłe doświadczenie artystyczne, które połączy magię zwiedzania wystawy Dziadek do Orzechów. Zimowy cud z kreatywnością tworzenia!

Zobacz:  Poczuj Zimowy klimat, ciesz się każdą chwilą w dobrym stylu.

Na samym początku warsztatów nasi edukatorzy przez 20 min oprowadzą Was po pierwszej części pokazu. Czeka tam na Was sala multimedialna, a dźwięki i światło przeniosą uczestników do magicznego świata baśni. W nowoczesny i interaktywny sposób odkryjecie dzieje powstania Dziadka do orzechów. Poznacie biografię twórcy opowiadania – E.T.A Hoffmanna, najważniejszych bohaterów bajki oraz podstawowe figury baletowe.

Po zwiedzaniu zapraszamy do części warsztatowej. Gdzie pod okiem edukatorów stworzycie własnego Dziadka do Orzechów, spakujecie prezenty czy też wykonacie ozdoby świąteczne, którą zabierzecie ze sobą do domów. Dajcie upust swojej wyobraźni i stwórzcie unikatowe dzieła sztuki!

Na zakończenie możecie raz jeszcze przenieść się w świat baśni i obejrzeć 35 minutową projekcję w drugiej części wystawy.

Harmonogram:

GRUDZIEŃ

  • 3 grudnia godzina 11:00 MIKOŁAJKI W ART BOX EXPERIENCE! Odwiedź ART BOX EXPERIENCE W MIKOŁAJKOWĄ NIEDZIELĘ  I WEŹ UDZIAŁ W NIEZWYKŁYCH WARSZTATACH

    WARSZTATY WYKONYWANIA ZABAWEK – DZIADKÓW DO ORZECHÓW
  • 10 grudnia godzina 11:00 WARSZTATY PAKOWANIA PREZENTÓW
  • 17 grudnia godzina 11:00 WARSZTATY WYKONYWANIA OZDÓB ŚWIĄTECZNYCH

Całość zwiedzania wraz z częścią warsztatową zajmie ok. 1,5h

Materiały do warsztatów:
Wszystkie niezbędne materiały zostaną dostarczone na miejscu.

Cena:
130 zł za bilet warsztatowy: opiekun + dziecko
180 za bilet warsztatowy: opiekun + dwoje dzieci

Bilety do kupienia na stronie Ticketmaster.

Ilość miejsc ograniczona! Rezerwujcie swoje miejsca już teraz!

więcej szczegółów na stronie: https://artboxexperience.com/the-immersive-nutcracker-dziadek-do-orzechow/

Nadchodzi czas cudów!

mamaville

gonia@mamaville.pl