MamyMoc

Droga Mamo!

Co sprawia, że czujesz moc w byciu mamą? Jeśli to ruch, aktywność fizyczna i rozmowy z innymi kobietami – jesteśmy z Tobą! I z taką właśnie intencją otwieramy MAMY MOC, czyli miejsce mocy dla mam – tych obecnych i tych przyszłych.

MIEJSCE MOCY DLA MAM

Jest nas cztery – Monika, Marta, Reem i Kamila. Każda z nas ma inne doświadczenia i jest na innym etapie życia, ale połączyło nas jedno marzenie. Spełniamy je teraz tworząc Mamy Moc, czyli miejsce na warszawskim Mokotowie, gdzie będziesz mogła poćwiczyć, odpocząć i pogadać przy kawie, a Twoim dzieckiem w tym czasie zaopiekuje się wykwalifikowana animatorka.

ĆWICZENIA, KAWIARNIA I BAWIALNIA

Nieważne, czy dopiero planujesz zostać mamą, czy za Twoimi nogami chowa się kilkulatek – w Mamy Moc nie zabraknie różnorodnego ruchu i aktywności dopasowanych do potrzeb kobiet na różnych etapach macierzyństwa. Znajdziesz u nas zajęcia jogi, pilatesu, tańca, ale też sesje oddechowe i kręgi wsparcia, warsztaty porodowe i psychologiczne. Na powierzchni aż 280 metrów, poza wygłuszoną salą do ćwiczeń, czekać będzie na Ciebie też przytulna kawiarnia z napojami i przekąskami, a także bawialnia z mocą atrakcji i zabaw dla dzieci.

MamyMoc już otwarte!

Ruszamy pod koniec kwietnia! Odwiedź nas na Mokotowie w Warszawie przy Alei Wilanowskiej 170 lok. U1!

A już teraz możesz zobaczyć, jak powstaje to miejsce krok po kroku – zajrzyj na nasze profile na instagramie @mamymoc_com i Facebooku – MamyMocWarszawa !

Do zobaczenia!

Monika, Marta, Reem i Kamila!

Zobacz:  Szkoła rodzeni, warto, czy się opłaca…

mamaville

gonia@mamaville.pl