Magra Holiday Club rodzinny ośrodek wypoczynkowy, usytuowany między Poddąbiem a Rowami


Magra Holiday Club to nie tylko miejsce noclegowe, to kompleksowe doświadczenie wypoczynkowe dla całej rodziny. Oferuje on nie tylko komfortowe warunki, ale także mnóstwo atrakcji, które sprawią, że Wasze wakacje staną się niezapomnianym czasem pełnym radości i relaksu.

 Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet ma specjalną promocję 8% zniżki na rezerwacje dla wszystkich Pań w nadmorskim resorcie Magra Holiday Club!

Nie zwlekajcie i rezerwujcie miejsca w nadmorskim ośrodku Magra Holiday Club! Promocja ważna tylko do końca marca!

+48 509822337 | +48 517534108 | magra@magraclub.pl

Baseny i Zabawa Na Świeżym Powietrzu

Dla miłośników wodnych atrakcji przygotowano dwa podgrzewane baseny zewnętrzne. To idealne miejsce do relaksu i zabawy zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Dodatkowo, na terenie resortu znajdują się dwa place zabaw, zapewniające niezapomniane chwile rozrywki dla najmłodszych.

  • Podgrzewany basen odkryty dla dorosłych (8m x 16m, gł. 145cm)
  • Podgrzewany basen odkryty dla dzieci (8m x 8m, gł. 70cm)
  • Kameralna kawiarnia nad basenem

W Magra Holiday Club nie musicie martwić się o opłaty związane z pobytem Waszego pupila – tutaj nie ma opłat za zwierzęta. Ponadto, rodzice bliźniaków płacą tylko za jedno z bliźniąt, co stanowi dodatkowe ułatwienie dla rodzin wielodzietnych. Dodatkowo, dla seniorów przewidziane są specjalne zniżki.


Rozrywka Dla Dzieci i Dorosłych

Magra Holiday Club zadbało o to, aby nudzić się nie miała żadna grupa wiekowa. Codzienne animacje dla dzieci, występy artystów, Teatr Lalek – to wszystko sprawi, że czas spędzony w ośrodku będzie pełen uśmiechu i radości. Dwa place zabaw dla dzieci, oraz świetlica animacyjna zajmie nawet najbardziej wymagających:)
Dla maluchów przygotowano przestrzeń sensoryczną ,,Magragaskar”, wypełnioną różnorodnymi zabawkami, grami i kolorowymi elementami. To miejsce, gdzie najmłodsi mogą swobodnie rozwijać swoje umiejętności i kreatywność.

Dla dorosłych dostępna jest także rekreacja, obejmująca nordic walking, aqua aerobic, jogging, a także możliwość skorzystania z klubowej sali z bilardem.

Różnorodność Domków

W Magra Holiday Club czekają na Was domki dla rodzin o różnych wielkościach. Niezależnie od tego, czy planujecie rodzinne wakacje we dwoje czy z całą gromadką, znajdziecie coś odpowiedniego. Od przytulnych domków dwuosobowych po przestronne cztero-, pięcio-, i sześcioosobowe – każdy znajdzie tu coś dla siebie.
Więcej o domkach przeczytaj na stronie Magra Holiday Club


Z okazji zbliżającego się dnia kobiet oferuje specjalną zniżkę!
Nie zwlekajcie i rezerwujcie miejsca w nadmorskim ośrodku Magra Holiday Club! Promocja ważna tylko do końca marca!

+48 509822337 | +48 517534108 | magra@magraclub.pl