Jak mądrze kochać dzieci?- bajki które uczą.

autor: Izabela Pinnell

  

Jak mądrze kochać –  to zbiór opowieści ze świata zwierząt, które pokazują zarówno, dzieciom, jak i dorosłym, co jest najważniejsze w relacjach. Zobacz, jak tygrysy, jeże, rybki albo kaczuszki radzą sobie z trudnościami codziennego życia. Przenieś się do świata wypełnionego miłością, wzajemnym wsparciem i prawdziwym szczęściem. Czytajcie wspólnie te niezwykłe historie, wzmacniając Waszą relację. Bogato zdobione strony książeczki pozwolą Twojemu dziecku zagłębić się w lekturę i dadzą mu mnóstwo radości. To jednak nie wszystko. Wspólnie z moim synem Mateuszem stworzyliśmy bajeczki o zwierzęcych rodzinach tak, żeby ich czytanie nie tylko umilało czas spędzany razem, ale też wzbogacało wnętrze dziecka. Na końcu każdej z historii umieściliśmy pozytywne afirmacja, które powtarzane codziennie budują zdrowe przekonania na temat siebie samego, rodziny, miłości i relacji międzyludzkich. To właśnie zdrowe, pozytywne przekonania stanowią dla każdego człowieka podstawę szczęśliwego życia. Dzięki nim jesteśmy w stanie uporać się z każdą trudnością, jaka tylko pojawi się na naszej drodze.

Pozytywne przekonania trzeba jednak budować już od najmłodszych lat. Tylko wtedy będą stanowiły podstawę zdrowia psychicznego w dorosłości. Wszystkie interakcje między rodzicami i dzieckiem są ważnym źródłem budowanego przez dziecko wyobrażenia o świecie. Książeczka „Jak mądrze kochać? – bajki, które uczą” powstała po to, żeby przy okazji wieczornego czytania do snu przekazywać dziecku to, co najważniejsze: zapewnienie, że jest kochane, bezpieczne, że rodzina to dla niego niewyczerpane źródło wsparcia.”

Aby zakupić książkę  wejdź na stronę: https://izabelapinnell.com/sklep/

Tam możesz wybrać interesującą Cię pozycję i dokonać zakupu.

autor: Izabela Pinell jest coachem relacji rodzinnych. Jako jedyna w Polsce pracuje metodą świadomego rodzicielstwa dr. Shefali, którą popiera i stosuje Oprah Winfrey. Jest również pierwszym w Polsce certyfikowanym coachem metody Ignition! Jej wielka pasją i codzienną misją jest pomaganie rodzinom w budowaniu zdrowych więzi i pogłębianiu ich. Sama jest mamą trzech synów i doskonale wiem, przez co przechodzą rodzice.

Zobacz:  Egzotyczne podróże z dziećmi: Tajlandia.

Czytajcie wspólnie te niezwykłe historie, wzmacniając Waszą relację.

mamaville

gonia@mamaville.pl